Kompleksowo wyremontowany dom z budynkiem użytkowym. Mokra gm. Biała

389 000,00 zł

sprzedam


Kompleksowo Prudnik, wyremontowany Prudnik, budynkiem Prudnik, użytkowym. Prudnik, Mokra Prudnik, Biała Prudnik

Szanowni Państwo

Oferujemy do sprzedaży kompleksowo wyremontowany dom o powierzchni mieszkalnej ok. 120 mkw. położony cichej i spokojnej wsi Mokra w gm. Biała. Dom wraz budynkiem gospodarczym posadowiony jest na działce o łącznej powierzchni ok. 4 arów. Nieruchomość nie wymaga, żadnych nakładów finansowych i jest gotowa do zamieszkania. Przez ostatnie 2 lata dom był zamieszkiwany tylko przez jedną osobą, która korzystała z dolnej części domu. Tym samym wszystkie pomieszczenia na 1 piętrze w tym łazienka są w idealnym stanie.

Parter:

- duży salon połączony z kuchnią z którego uzyskujemy dostęp do tarasu

- przedpokój z wejściem do piwnicy

- łazienka z prysznicem

1 piętro:

- dwie sypialnie

- spiżarnia

- garderoba

- łazienka z wanną

Właściciele przeprowadzili kapitalny remont obejmujący całkowitą wymianę instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i ogrzewania. Budynek został ocieplony i jednocześnie zabezpieczony przed wilgocią. Wymieniono poszycie dachowe wraz nowym system wentylacji i nowym kominem.

Ściany w dolnej części zostały wykończone gładzią a podłogi panelami i kaflami. W górnej część zastosowano tapetę typu „raufaza” a na podłogach panele. W całym domu został wymieniona stolarka okienna – dół PCV, góra PCV i drewniane połaciowe.

Dom ogrzewany jest gazem. Instalacja jest nowa i regularnie serwisowana. Na całością czuwa nowoczesny kocioł marki Viessmann Vitodens 100-W, 19 kW. Instalacja została wykonana w 06.2014 roku.

W skład oferty wchodzi również budynek gospodarczy, który został solidnie wzmocniony, osuszony i wyposażony w nowe drzwi i bramę na pilota przez co spełniał funkcję garażu.

Od frontu estetyczny płot z nową bramą otwieraną na pilota. Wjazd do garażu i bezpośrednie otoczenie domu wykończone kostką brukową położoną październiku 2021.

Od strony zachodniej znajduje się duży taras z przepięknym widokiem na Góry Opawskie.

Dom posiada ułatwienie dla osób niepełnosprawnych w postaci ergonomicznych schodów i podjazdu dla wózka inwalidzkiego.

Widoczne na zdjęciach meble pozostają do indywidualnych uzgodnień między stronami.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 488

nr ogłoszenia: 22749